Sohbet- Muhabbet Faslı

cerrah

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Sahibindene bakiyordumda can sıkıntısından. Her araba yilan gibi hepsinin içi dişi pırıl pırıl hiçbirinde “deforme yoktur” :) . pasta cilası yeni atilmistir”lar, iyi biseymis gibi serviste kaput koruma ve seramik uygulaması yapılmıştır”lar :) bizim gibi adamaların ikinci el araba alması nekadar zor :)

cerrah

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Hocam yanlış anlamazsanız öğrenmek adına soruyorum ; kaput koruma ve seramik kaplamaya neden iyi birşeymiş gibi dediniz? serviste uygulanmasından dolayı mı farklı sebepten mi?
Serviste yapıldığından dedim:) genelde en dandik PVC ürün ve maket bıçağı izleri oluyor ve kötü iscilikli seramik Uygulama yapıyorlar. İstisnalar var ise affola tabi :)

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

DropX

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
73
Çok alakasız olacak ama bölünmüş wax artık neden bulunmuyor ki? Tam da fiyatlar çok yüksekken ihtiyacımızın olduğu zaman :(

EmirhanYigiter

Uzman Detaycı
Üye
Çok alakasız olacak ama bölünmüş wax artık neden bulunmuyor ki? Tam da fiyatlar çok yüksekken ihtiyacımızın olduğu zaman :(
Galiba eskiden distribütör olunmadığı için getirip nasıl çok satılacaksa öyle satılıyordu. Distribütör olunca firmanın isteklerine göre hareket etmek gerekiyor. Bir de tahminimce eskiden yorum daha az olduğu için daha tereddütlü alınıyordu. Şuan daha çok yorumlara bakıp nokta atışı alınıyor diye tahmin ediyorum.

DropX

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
73
Galiba eskiden distribütör olunmadığı için getirip nasıl çok satılacaksa öyle satılıyordu. Distribütör olunca firmanın isteklerine göre hareket etmek gerekiyor. Bir de tahminimce eskiden yorum daha az olduğu için daha tereddütlü alınıyordu. Şuan daha çok yorumlara bakıp nokta atışı alınıyor diye tahmin ediyorum.
Bilmiyorum ama distribütörler bölünmesini istemiyor tabi ki. Arıyorum ama bulamıyorum günlerdir bakalım

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
hayırlı olsun hocam. siboplar kompresörler galiba ilginç mucitlikler var kafanızda :)

Teşekkür ederim :) alta foam ve kwazarı siboplarla kompresör ile kullanıyorum ama marolex için sibop yoktu elimde onun için aldım. Ek olarak bu uzatmalardan buldum, malum xiaominin hortumu çok kısa, eğer düzgün yerleştiremezsem bu uzatmalardan kullanacağım bakalım.

esselcuk

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Teşekkür ederim :) alta foam ve kwazarı siboplarla kompresör ile kullanıyorum ama marolex için sibop yoktu elimde onun için aldım. Ek olarak bu uzatmalardan buldum, malum xiaominin hortumu çok kısa, eğer düzgün yerleştiremezsem bu uzatmalardan kullanacağım bakalım.
Uzatmaların linki var mı @omrslhmms hocam

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Abi ne zaman aldın bu fiyatı can plaka için bile 15 demişlerdi
@Revo muhabbet konu akışına farklı olduğundan buradan devam edelim.

Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, 06 MRT ... plakası için Ağustos sonu gibi 50.000 lira bağış yapmamı istedi.