Stokları Serelim

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri

Sabaha testleri var. Basliklari satis ilanindaki gibi kimsala dayanikli baslik gelseydi daha cekici duracakmis siseler. ;)

Sayin ustalarim @SubaruOutback @ege @onurçiko @Dragstar ve ismini hatirlayamadigim kiymetli, becerikli forumdaslar sizin gibi olamasakta yagli yavan idare edelim artik testlerde :yazik:

Selametle

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir

Sabaha testleri var. Basliklari satis ilanindaki gibi kimsala dayanikli baslik gelseydi daha cekici duracakmis siseler. ;)

Sayin ustalarim @SubaruOutback @ege @onurçiko @Dragstar ve ismini hatirlayamadigim kiymetli, becerikli forumdaslar sizin gibi olamasakta yagli yavan idare edelim artik testlerde :yazik:

Selametle

bir elin nesi var iki elin sesi var . anladın sen onu . merakla bekliyorum kendi adıma . şimdiden başarılar kolay gelsin .:)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya

Selametle
kardeşim ben bu işin üstesinden geleceğine eminim, merak ettim ürünleri.Fazla bekletme bizi.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul

Selametle
Estağfurullah. Hızlı cila incelemesini bekliyorum. Destek olmak adına kanalına abone oldum. Nacizane tavsiyem, tripoda ihtiyacın var. Kameranın hareketlerinden izlerken biraz dikkatim dağıldı.

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Estağfurullah. Hızlı cila incelemesini bekliyorum. Destek olmak adına kanalına abone oldum. Nacizane tavsiyem, tripoda ihtiyacın var. Kameranın hareketlerinden izlerken biraz dikkatim dağıldı.
Tesekkurler yorumlar icin yok kanalla ilgilenmek, buyutmek gibi hic niyetim yok, zaman da yok. Simdi testler icin elime merak ettigim markalar ve urunler geldigi icin yukleme yaptim. Okul videosundan sonra biraktim artik yukleme yapmayi:D
Selametle

Tonyukuk07

Uzman Detaycı
Üye
Finlandiya’nın ponçik kuzularının yününden üretilme tek taraflı yıkama eldivenlerimiz bana ve @onurçiko hemşerime hayırlı olsun :)
İş yoğunluğundan ancak alabildim.

Ayrıca grupta hep görüyordum bu tarz fırçalar alma niyetindeydim. şansıma eldivenleri aldığım yer ne alırsan 1€ bölümü açmış oto malzeme bölümünde bunlara rastladım çifti 1€ olunca hemen bir adet aldım uç kısmı yumuşacık. Birimi araç yıkarken marka ambleminin oraları ve ızgara aralarını temizlemek için kullanırım birini de klima peteklerindeki tozları almak için artık :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi