Stokları Serelim

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Öne çıkan konu #11,561
Hepsiburada'dan Auto Ceramix Marka seramik kaplama aldım,
40ML ürünün fiyatı 73TL, firmanın dediğine göre yerli üretimmiş, içinden takoz ve tuvalet kağıdından hallice uygula bezi çıkıyor.
Şişenin kapağı güzel kapatılmadığı için bir miktar akmış. Özellikle dış plastik aksamlar da denemek için aldım, zaten araç çok pis ve çizik içinde kaportada da denerim ancak pek fazla bir başarım beklemiyorum. Gerek görüntüsü gerekse ambalajı ile bana Çin' li kardeşlerinin tersine pek ümit vermedi ama bakalım ummadık taş baş yaracak mı?

hocam hayırlı olsun ürününüz. Bu ürüne şans eseri youtubeda amatör bi kişinin videolarında denk geldim. kaportada 2 ay sonraki su itişinin durumu kiwami kadardı diyebilirim. mr fix bu anlamda beklentileri baya yükseğe taşıdı gibi. aldığınız ürünün plastiğe tepkisi farklı olabilir belki, uyguladıktan sonra deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim.

usurer

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
izmir
hocam hayırlı olsun ürününüz. Bu ürüne şans eseri youtubeda amatör bi kişinin videolarında denk geldim. kaportada 2 ay sonraki su itişinin durumu kiwami kadardı diyebilirim. mr fix bu anlamda beklentileri baya yükseğe taşıdı gibi. aldığınız ürünün plastiğe tepkisi farklı olabilir belki, uyguladıktan sonra deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim.
Teşekkür ederim, test yapmam sanırım yasaklar sonrasını bulacak, açıkçası mr.fix bundan daha iyidir diye düşünüyorum beklemek istemediğim birde ulaşması kolay ve fiyatı uygun olduğu için bu ürüne şans vermek istedim.
Bahsettiğiniz videoları bende seyrettim hatta izledikçe de çok güldüm, tipik yurdum insanı mantığıyla çekilmiş.
Plastik aksamlar da KC PSS'den fazla dayanım gösterirse benim için yeterli olur.
Kaporta da firma bile maksimum 3 ay diyor, sanırım 1 yada maksimum 1,5 ay dayanımdan fazlasını beklemek pek olası değil.

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Teşekkür ederim, test yapmam sanırım yasaklar sonrasını bulacak, açıkçası mr.fix bundan daha iyidir diye düşünüyorum beklemek istemediğim birde ulaşması kolay ve fiyatı uygun olduğu için bu ürüne şans vermek istedim.
Bahsettiğiniz videoları bende seyrettim hatta izledikçe de çok güldüm, tipik yurdum insanı mantığıyla çekilmiş.
Plastik aksamlar da KC PSS'den fazla dayanım gösterirse benim için yeterli olur.
Kaporta da firma bile maksimum 3 ay diyor, sanırım 1 yada maksimum 1,5 ay dayanımdan fazlasını beklemek pek olası değil.
:D :D :D :D acaba bana mı denk geldi bu kanal diyordum hahaha. Tam da o kanal evet :D gün içinde eğlenmek için açıyorum videolarını :D pss e göre bence de fazla dayanır gibi

porsuk_y

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
Hepsiburada'dan Auto Ceramix Marka seramik kaplama aldım,
40ML ürünün fiyatı 73TL, firmanın dediğine göre yerli üretimmiş, içinden takoz ve tuvalet kağıdından hallice uygula bezi çıkıyor.
Şişenin kapağı güzel kapatılmadığı için bir miktar akmış. Özellikle dış plastik aksamlar da denemek için aldım, zaten araç çok pis ve çizik içinde kaportada da denerim ancak pek fazla bir başarım beklemiyorum. Gerek görüntüsü gerekse ambalajı ile bana Çin' li kardeşlerinin tersine pek ümit vermedi ama bakalım ummadık taş baş yaracak mı?

Hayırlı olsun bu ürün benim de dikkatimi çekti @Dragstar ürün karşılaştırma kısmında Çinli seramik konusunda gördüm plastik aksamlar üzerindeki uzun süre etkisi beni etkiledi ben de almayı düşünüyorum. Aracın tampon alt kısımlarına ve kapı eşiklerindeki plastikler uygulamak için. Online satış yerlerinde birçok versiyonu var bir tanesini seçip alacağım ben de kısmetse..

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Böyle bişey aldım,
4 paket 30ml 200tl,(4*30ml=120ml)
Paketleme ve kutu çok kaliteli ama içinden su çıkarsa şaşırmam.
Denemek için

Ya bu firma n11'de 2'li amatör set satıyor. Ham maddeyi İtalya'dan alıp kendi markasını yapmışlar. Acaba bu seramik ürünlerde yine bir markanın kimyasalları olabilir mi ? Ben su çıkacağını sanmıyorum. Bir ihtimal çinli seramik de olabilir. Yani, ithamda bulunmak istemem sadece n11'deki mağazasında 2'li sattıkları tamamen amatör işi 2 ürün için yazdıklarından yola çıkarak bu varsayımda bulunuyorum.
Keza, trendyol'daki mağazalarında yine fast liquid olarak sattıkları ürünlerin birkaç tanesinin şişeleri ve renkleri bana gyeon markasını anımsattı.

İşin özeti, güle güle kullan :) En kısa zamanda da konularını bekliyoruz efem :)

Son düzenleme:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Ya bu firma n11'de 2'li amatör set satıyor. Ham maddeyi İtalya'dan alıp kendi markasını yapmışlar. Acaba bu seramik ürünlerde yine bir markanın kimyasalları olabilir mi ? Ben su çıkacağını sanmıyorum. Bir ihtimal çinli seramik de olabilir. Yani, ithamda bulunmak istemem sadece n11'deki mağazasında 2'li sattıkları tamamen amatör işi 2 ürün için yazdıklarından yola çıkarak bu varsayımda bulunuyorum.
Keza, trendyol'daki mağazalarında yine fast liquid olarak sattıkları ürünlerin birkaç tanesinin şişeleri ve renkleri bana gyeon markasını anımsattı.

İşin özeti, güle güle kullan :) En kısa zamanda da konularını bekliyoruz efem :)
Benim bildiğim ve tahminim hammaddeyi çinden alıyorlar. Yada orada firma ile anlaşıp kendi etiketlerini batırıp göndertiyorlar. Seramikler için yazıyorum:)
Diğer linkteki ürünlerin Edirne sınırını geçtiğini hiç zannetmiyorum :)

Bugün kısa bir iç temizlik için gitmiştim, araç uzun süredir yatıyordu ancak arada yazlıkları da hızlıca taktırıp iç temizliği öyle yaptım.
SGCB fırçayı ve WS eldiveni deneyemedim ancak SGCB fırça yamaçların bir ara 40TL'ye sattığı fırça benzeri bir sertliğe sahip. Tel kısmı biraz fazla sert geldi, esnetmeye fazla gelmeyebilir. EZ fırçalar dahi kuruyken sert oluyor suda kullanıp net olarak karar vermek gerek. Sap kısmı olarak kalite yeterli geldi, kayma durumunu yine deneyimlemeden konuşmak yanlış olur. Ufaktan zehri bulaştırdığım bir arkadaşa fırça ve eldiven aldırarak başlattık bakalım neler aldırabileceğiz. :smilex: