Stokları Serelim

Wander41

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Öne çıkan konu #11,521
Desteğin için teşekkür ederim :)
Youtube'da müzik kanalları ve detailing kanallarında geziniyorum, bana terapi gibi geliyor. Kutuda ne olduğunu bilmeme rağmen çocuk gibi oluyorum :)
Bildirim geldiğinde yerimizi alıyoruz abi en önden. İçerikler ve videolar için biz teşekkür ederiz. Pandemi döneminde ilaç gibi geliyor :)

SaNToS

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir
Bakın bakın ne aldım, bakın bakın ne aldım :)
@Parlatanadamlar Flashgordon ile bir akrabalığınız var mı ? :D:D Çarşamba günü sipariş verdim Perşembe günü kapıya bıraktılar. Bu ne sürat, nasıl oluyor bu iş anlamadım ama helal olsun :)
bi youtube destegide benden :)
bu ara alımlar hızlandı sanki abi

porsuk_y

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Ankara
Bakın bakın ne aldım, bakın bakın ne aldım :)
@Parlatanadamlar Flashgordon ile bir akrabalığınız var mı ? :D:D Çarşamba günü sipariş verdim Perşembe günü kapıya bıraktılar. Bu ne sürat, nasıl oluyor bu iş anlamadım ama helal olsun :)
Ahh Ahh dikkat Şahan çıkabilirden ne severdim onu "bakın bakın ne anlatacam durun bakım ne anlatacam" :smilex: yutupta da gerekeni yaptık en hızlısından:gulumsemex:

ozer_85

Amatör Detaycı
Üye
İl
İzmir
Eskiyen Meguiars eldivenimin yerine @Parlatanadamlar dan Work Stuff Storm yıkama eldiveni aldım.
Birde cila uygulamalarında kullanmak üzere Work Stuff Gentelman+ lazer kesim 600 gsm mikrofiber bez aldım
Henüz kullanmadım ama özellikle cila için aldığım bezin yumuşak dokusu gerçekten çok iyi görünüyor.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
allahtan dükkana yakın yerde oturmuyorsun uzaktan böyle yakında olsa ne olur kim bilir :gulumsemex::gulumsemex:
Bir ara düzenli olarak bauhaus otomobil reyonuna bakıyordum. Ürün almasam bile şöyle bir göz gezdirip gidiyordum. En sonunda baktılar rafta bulunan ürünlerin çoğu hakkında bilgim var. Abi müşteriye sen ürün önerirmisin bile demişlerdi :D :D
O ara her ürüne video çekmiyordum. Sonra baktım ki anlatmakla olmuyor video çekip göstereyim dedim. Mesela Nigrin'lerin videolarının olmaması özellikle de evotec serisinin olmaması kayıptır ve ayıptır :(
Velhasıl, covid olmasa ve yakın otursak herhalde düzenli olarak dükkanlarına uğrardım :) @Parlatanadamlar