Stokları Serelim

Celal

Uzman Detaycı
Üye
Öne çıkan konu #12,601
Celal hocam bundan iki tane alsan da yine Monster performansı almak mümkün değil. Paranıza yazık olur boyut 20 cm kadar uzun olsa da gyeon silk den daha iyi iş yapmıyor.
Tesekkürler üstadım,ozaman ben almamak ile doğru karar vermişim.çift taraflı twisted lerden devam

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Sefa hocam güle güle kullan yeni ürünlerini,car pro kurulama havlusunu deneyince yorum yaparmısın acaba.iki kere niyetlendim alayım diye boyutundan ötürü..sonra yine gittim purestar aldım ama aklım bunda kaldı..bu arada gentelmen bezler harika,ben severek kullanıyorum.yorumlarını bekliyorum
Hocam ben biraz görsellik icin aldim yani kesinlikle cift tarafli bezler kadar güzel olmayacagi asikardir yani ne bir Wizard ne bir Black hole kadar iyi bir performansi veremeyebilir:)

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Fırsatım olursa wax uygulayacağım, @Berkay tavsiye etti sağolsun.Eli doluydu, vakit bulamaszam bekleyip ona emanet edeceğim zaten.
Pasta da bulunsun leke vs. çıkarmak için aldım elle uygulamak için, iş yapar mı?

3D 501 Elle uygulamada Clenar Wax görevi görür anca hocam tabi onlar kadar Parlaklik veremeyebilir ama fiyati uygunken alinabilir :)

es026

Usta Detaycı
Üye
İl
Eskişehir
Ç
Sefa hocam güle güle kullan yeni ürünlerini,car pro kurulama havlusunu deneyince yorum yaparmısın acaba.iki kere niyetlendim alayım diye boyutundan ötürü..sonra yine gittim purestar aldım ama aklım bunda kaldı..bu arada gentelmen bezler harika,ben severek kullanıyorum.yorumlarını bekliyorum
Çift taraflı olmadığı için illa eksik hissettiriyor. Boyut olarak bende olan küçük. Kurulama sonrası iz kalırsa bunla müdahale ediyorum. Ele iyi oturuyor boyuttan ötürü bu yüzden memnun kaldım ama bir klin yada liquid elements performansı beklemeyin.

aramazmert

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Hocam ürünlerinizi güle güle kullanın öncelikle. Dinojob Amber'i kullandınız mı ? Kullandıysanız performansı hakkında yorum yapabilir misiniz ? Ürünü almayı düşünüyorum. Aktif olarak 3D Magic Dressing Tire kullanıyorum. Değişiklikte aramıyor değilim. Fiyatı da uygun diye aslında tercih edesim var.

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
Hocam ürünlerinizi güle güle kullanın öncelikle. Dinojob Amber'i kullandınız mı ? Kullandıysanız performansı hakkında yorum yapabilir misiniz ? Ürünü almayı düşünüyorum. Aktif olarak 3D Magic Dressing Tire kullanıyorum. Değişiklikte aramıyor değilim. Fiyatı da uygun diye aslında tercih edesim var.
Benim 2 kere deneme fırsatım oldu. Ürün jel formunda. Uygulaması epey kolay. Yüzeye çabuk yayılıyor. 4-5 gün sonra çok güzel satin bir görünüme kavuşuyor.