Stokları Serelim

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli

Arkaraşlar forum daki öneriler sayesinde illk aracım için aldığım ilk ürünler. Forumda belki saçma gelen sorularıma bile cevap veren öneri sunan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum sağolun var olun. Çaylak olarak size affınıza sığınarak yine sorular soracağım nasip olursa yarın ilk temizliği yapmak istiyorum.
1)Valet pro foumula köpük moralex de kullanacağım bir kac arkadaş 40ml önerdi moralex 3 litrelik ve su biraz ılık olsun dediler uygunmudur bu oran
2)gyeon bathe+ nasıl kullanmak daha uygun olur sulandırmak mı saf eldivene sürüp kullanmak mı
3)gyeon cure kullanımı nasıl uygundur.
Ürünler hakkında tecrübesi olan arkadaşlar varsa olumlu olumsuz ürün eleştirilerini yazabilirler.
Ürünleriniz hayırlı olsun bathe+ yı normal kova şampuanı gibi kullanıyorum. Araç üzerinde su iticiliği arttırmak istersenin eldivene döküp uygulayabilirsiniz ama sarfiyat epey çok olacaktır.

DENİZLİ

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara

Arkaraşlar forum daki öneriler sayesinde illk aracım için aldığım ilk ürünler. Forumda belki saçma gelen sorularıma bile cevap veren öneri sunan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum sağolun var olun. Çaylak olarak size affınıza sığınarak yine sorular soracağım nasip olursa yarın ilk temizliği yapmak istiyorum.
1)Valet pro foumula köpük moralex de kullanacağım bir kac arkadaş 40ml önerdi moralex 3 litrelik ve su biraz ılık olsun dediler uygunmudur bu oran
2)gyeon bathe+ nasıl kullanmak daha uygun olur sulandırmak mı saf eldivene sürüp kullanmak mı
3)gyeon cure kullanımı nasıl uygundur.
Ürünler hakkında tecrübesi olan arkadaşlar varsa olumlu olumsuz ürün eleştirilerini yazabilirler.
Kova da verelim size :)

1) Bence deneme yanılma daha güzel bir yöntem. Örneğin ılıklık ya da suyun sertliği kişiden kişiye ve şebeke suyuna göre değişiyor.
2) Eldivene damlatıp da uygulayabilirsiniz. Kova ile de.
3) Güzel üründür. Fakat biraz yoruyor. Yorma nedeni de beze sıkıp sürmek ve ardından silmek. Alışmışım fısfıslamaya.

kartal45

Acemi Detaycı
Üye
İl
van
Ürünleriniz hayırlı olsun bathe+ yı normal kova şampuanı gibi kullanıyorum. Araç üzerinde su iticiliği arttırmak istersenin eldivene döküp uygulayabilirsiniz ama sarfiyat epey çok olacaktır.

DENİZLİ
Teşekkür ediyorum bir kovaya ne kadar şampuan dan koymam gerekir. Kapağı ile bir kapak yeterli midir.

kartal45

Acemi Detaycı
Üye
İl
van
Kova da verelim size :)

1) Bence deneme yanılma daha güzel bir yöntem. Örneğin ılıklık ya da suyun sertliği kişiden kişiye ve şebeke suyuna göre değişiyor.
2) Eldivene damlatıp da uygulayabilirsiniz. Kova ile de.
3) Güzel üründür. Fakat biraz yoruyor. Yorma nedeni de beze sıkıp sürmek ve ardından silmek. Alışmışım fısfıslamaya.
Çok teşekkür ediyorum İyi ki böyle bir forume üyeyim bir çok uygulamayı ve ürünü yorumlar ve öneriler sayesinde öğreniyorum.

müsaitbiyerde

Çaylak Detaycı
Üye
11.11 ganimetlerimiz :)

Kovaları başka bir yerden tedarik ettim ancak forumdakiler ile aynı marka five plus. Yamaçları'ın sattığı kovalardan yani. Çok kaliteli ve sağlamdır, alım ihtiyacı olanlar fırsatı kaçırmasın.

Ancak kapaktan bir beklentiniz olmasın, tam oturuyor lakin bir kilit sistemi yok, tencere kapağı gibi otuyuror sadece bilginiz olsun. Fiyatı çok uygun göz ardı edilebilir. Grid guard tabana oturmuyor, yamaçlarınki de böyleydi. Kısacası bildiğiniz bire bir yamaçlar five plus kovası.

Düzeltme:

Kapak üzerine vurunca epey bir baskı ile kapanıyormuş. Sandığım gibi değilmiş. Kapak fiyatına göre güzel çıktı yani.
Siboplar için link alabilir miyim mümkünse? T