Stokları Serelim

Adam’s Garage

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Hocam güzel günlerde kullanın nasiol metalcoat benimde merak ettiğim bir üründü kampanyayı görünce dayanamayarak bende sparişini geçtim:gulumsemex: sanırım salı günü elimde olur:)

Yanlış anlamazsanız sizin üzerinizden bir de düzeltme yapmak isterim çünkü bunu çok fazla arkadaşda gördüm:( Hem yanılıyor hemde istemeyerek yanıltabiliyorlar. Her kullandıkları yada yapısını güzel buldukları bezi Baldwipe olarak nitelendiriyorlar. Bu da çok doğru olmuyor maalesef. Baldwipe sıradan dokumalı bir bez değil, piyasada benim bildiğim ve gördüğüm 2-3 firma harici satışı da yok. Sizin vasıtanızla aşağıya eklediğim fotoğraflar ile dokuma farkının çok net anlaşılacağını düşünüyorum. Hatta salı günü nasiol bezi geldiği zaman yan yana fotoğraflarınıda eklerim daha sağlıklı olur:gulumsemex:

Kargo biraz geç ulaştığı için anca paylaşabiliyorum.

eminkilic61

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
Güzel günlerde keyifli detaylarda kullan :gulumsemex: Virüs damarlara enjekte olmuş bakalım daha sırada hangi ürünler var :sırıtan1:
ahahah abi sana da buradan teşekkür edeyim tekrardan.
kış mevsiminde motorsporları ve pist günlerine ayıramayacığımız vakti, garajda arabayla uğraşarak geçireceğiz. :basx:

şimdilik yavaş yavaş gerekli ürünlerle devam ediyorum, işin fantezi kısmına geçmeme biraz var :kahkahaa::kahkahaa: