Stokları Serelim

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
cm03-04 cüyüzzzzzz :D . mavi başlıklı spreyleri detay marketim den aldım. canyon başlık çok kaliteli
Şişeleri biliyorum, ama detaymarketim'de uzun süredir stokta yok görünüyor, siz nasıl alabildiniz demek istemiştim... Aynı yerden mi derken bölünmüş şişelerden detaymarkertim olduğunu anladım da ona vurgu olarak şişeleri de aynı yerden mi aldınız anlamında söyledim. Ama anlaşılmaz olmuş afedersiniz :)

Nonane

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Şişeleri biliyorum, ama detaymarketim'de uzun süredir stokta yok görünüyor, siz nasıl alabildiniz demek istemiştim... Aynı yerden mi derken bölünmüş şişelerden detaymarkertim olduğunu anladım da ona vurgu olarak şişeleri de aynı yerden mi aldınız anlamında söyledim. Ama anlaşılmaz olmuş afedersiniz :)
700ml Sprey Başlıklı Uygulama Şişesi 4 Adet 11,50 TL toplam 46,00 TL KDV HARİÇ

bundan sipariş geçtim bana 3 farklı başlık yolladılar sağolsunlar. birtanede siyah kimyasala dayanıklı 500 lük hediye gönderdiler. şu hediye işleri çok hoşuma gidiyor :D

700ml Sprey Başlıklı Uygulama Şişesi

Unique

Acemi Detaycı
Üye
İl
Konya/Taşkent
700ml Sprey Başlıklı Uygulama Şişesi 4 Adet 11,50 TL toplam 46,00 TL KDV HARİÇ

bundan sipariş geçtim bana 3 farklı başlık yolladılar sağolsunlar. birtanede siyah kimyasala dayanıklı 500 lük hediye gönderdiler. şu hediye işleri çok hoşuma gidiyor :D

700ml Sprey Başlıklı Uygulama Şişesi
Sitesinde tane 13,5 TL olarak gözüküyor. İndirim falan mı var

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Hayırlı olsun., swf ile ilgili kış sonu yorumlarını bekliyorum :) ne malı denk geldi.?
Sanırım Fransız. Halen Alman üretimi var mı bilmiyorum açıkçası. Güncelleme yapacağım. Birçok Alman aracında standart olarak gelen bir marka ama nedense pek bilinmiyor. Geçen sene aldığım Bosch bir kışı çıkaramadı diyebilirim. Bundan da memnun kalmazsam zaten gidip servisten alıcam.
güle güle kullan :) silecekler ne kadar tuttu
Teşekkürler efenim. 125 TL’ye geldi ama arka silecek yok bunun içinde. Sanırım geçen sene Bosch seti de bu paraya almıştım.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
silecekleri nerden aldınız acaba vag grubu araclar silecekler cok cabuk eskıme ve atlama yapıyor ne yazıkki
Aslında aracın üzerinde gelenler 2 sene gayet güzel çalıştı. Ki yağmur kaydırıcı da uyguladım müteaddid defalar. Geçen kış aldığım Bosch ise açıkçası hiç memnun etmedi beni atlama yaptı. Hele ki yağmur kaydırıcı ile arası hiç yoktu.
Bu arada ürünü şuradan aldım;

Vw Golf 7 Ön Silecek Seti Muz Tipi [2013 Sonrası] (swf) - n11.com 1570730368029.png

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
@Paian Bosch olayı kısmet galiba. Orjinalden sonra taktığım 3. Bosch silecek takımı. 2 senedir kullanıyorum. Maşallahı var.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
@Paian Bosch olayı kısmet galiba. Orjinalden sonra taktığım 3. Bosch silecek takımı. 2 senedir kullanıyorum. Maşallahı var.
Olabilir tabi. Bazen bir parti sıkıntılı oluyor, saklanırken sıkıntı oluyor vs. vs. Ama şunu söyleyebilirim ki Bosch’un benim açımdan sorunu özellikle şehirler arası süratlerinde tam istediğim gibi çalışmadı. Onun o ürün özelinde olduğunu sanmıyorum. Düşük süratte gayet güzel çalışıyor ama 130-140 da misal tam tahliye edemiyor. Özellikle camda yağmur kaydırıcı varsa beter bir durum yaratıyor.