Vonixx Blend Ceramic ve Carnauba Paste Wax İncelemesi

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Arkadaslar Merhaba bugün kü Test Konugumuz Vonixx Blend Ceramic ve Carnauba Paste Wax ve Hybrid ten sonra en cok merak edilen bir üründü ve Test sizlerle arkadaşlar.

Vonixx Blend Ceramic ve Carnauba Paste Wax

100 Ml + 245₺
Kutu lu Ambalaj Halinde geliyor ve İcerisinde Uygulama ped i mevcut.

Eleştiri:100 Ml ürün icin kocaman Uygulama pedini begenmedim ya Blend olarak özel bir ped konulabilinirdi.

Uygulama Aşamasi

Yüzey Temizligi icin M700 Kullandim ve Uygulamaya Basladim.

Uygulama Asamasi sona erdi ve Silmesi cok rahat bol tüylü bez le tek seferde silindi.Uygulama kolayligi iyi.

Testler

Basincli Su Testi

Kova Su Testi

Durulama Testi

2 gün önce de kendi aracima uyguladim arkadaşlar bugun Ankara yagmur yagdi bulundugum yer malesef cok tozlu oldugu için camur oldu üzeri yaptigim uygulamadan bir kac kare asagiya birakiyorum.

Bugün kü yagmurdan Sonra Cift Kova ve Fraber Bersolux Sampuan Kullandim gayet begendim kokusu güzel köpürmesi fena degil Korumaya kesinlikle zarar vermiyor.

Su Testi

Ürün İncelemesi sona erdi Arkadaşlar

Ürün ün Su iticiligi ve Boncuklanmasi harika Coat Seviyesinde Ben cok begendim Uygulama kolayligi ve silmesi gercekten cok rahat tek seferde bezle üzerinden gectim gayet iyiydi Parlaklik olarak ta cok iyi test yaptigimda hava yagmurlu oldugu icin resim cekemedim ancak gercekten parlaklik ve su iticilik cok iyi bu wax in en yakin Rakipler Dodo Juice Supernatural ve Turtle 75.Graphene Wax gercekten harika 245₺ kesinlikle alinacak bir ürün kampanya bitmeden almanizi tavsiye ederim Dayanim 4/5 Yikama gider yani 1-2 Arasi rahat gider.

Fiyat Performans Olarak Vonixx Hibrit Wax
Parlaklik Olarak Vonixx Native Wax
Su iticilik+Parlaklik Blend Ceramic Wax diyorum ben Arkadaşlar

Bir Sonraki Testimizde görüsmek üzere Hoscakalin.

Son düzenleme:

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Valla su iticilin coat seviyesinde beğendim dayanım iyi yıkama ile 2 ay gider hatta belki destekleme ile 7-8 yıkama ile 3 ayı görebilir ama carnauba işi biraz karıştırabilirz

@Sefa46 emeğine sağlık

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Eline koluna emeğine sağlık müthiş bilgilendirmeler vonixx için aşırı faydalı oldu sefa hocam
Hocam tesekkur ederim elimden geldigince yardimci olmaya calistim sizlere :)

Ellerine kollarına sağlık Sefa hocam, kesenize bereket, beğenmenize sevindim, yorumunuzu merak ediyordum bakalım görüşlerimiz aynı mı diye :)
Fatih Hocam ayni seyleri dusunuyoruz Ben Acik konusayim.bu ürün Zymol Titanyum la yarisir yani ondan kalir bir fark yok hatta su iticilikle daha basarili bu konudada kesinlikle TW 75.nci yil Wax ve Dodo nun H.Supernatural iyle yarisir üst seviye su iticilik var uzun zamandir bu kadar iyisine denk gelmedim acikcasi benim icin dayanim cok onemli degil su iticilik ve parlaklik yeterli :)

Valla su iticilin coat seviyesinde beğendim dayanım iyi yıkama ile 2 ay gider hatta belki destekleme ile 7-8 yıkama ile 3 ayı görebilir ama carnauba işi biraz karıştırabilirz

@Sefa46 emeğine sağlık
Baskan Tesekkurler Yorumun icin Destekleme ile kesinlikle gider Su iticilik tam bizlik :)

Ayazkahraman

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
Ooo Masallah Detay Test Uzmanisin Kardesim Hizina yetisemiyoruz Kalite ve Profesyonelligin gercekten güzel Wax a gelince bildigin Coat Seviyesi Premium Halinde ben cok begendim yorumunla aliyorum :opucukx::)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
İnceleme için teşekkürler Sefa stoğa bir adet ekleyelim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ttopak

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Adana
Eline sağlık sefa hocam. Çok güzel ve faydalı bir test olmuş. Teşekkür ederim.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

orhann490

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İSTANBUL
Beklenen test geldi elinize sağlık @Sefa46 hocam. Ürünün black edition serisi beyaz araçta hafif mavimsi tonda boyama yaptığı söylendi :) sizde siyah araca açık renk uygulamışsınız sanırım bir sorun olmadı renk konusunda.

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Ooo Masallah Detay Test Uzmanisin Kardesim Hizina yetisemiyoruz Kalite ve Profesyonelligin gercekten güzel Wax a gelince bildigin Coat Seviyesi Premium Halinde ben cok begendim yorumunla aliyorum :opucukx::)
Dostum.Adamsin Al kendine kesinlikle guzel

Sefa hocam eline sağlık kesene bereket
Testleri takip edemiyoruz :sırıtan1::sırıtan1:
Daha neler var hocam da zaman imiz az :)

İnceleme için teşekkürler Sefa stoğa bir adet ekleyelim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Premium bir ürün gibi gözükmese de Zymöl Titanyumdan güzel abi :)

Eline sağlık sefa hocam. Çok güzel ve faydalı bir test olmuş. Teşekkür ederim.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam Tesekkurler sagolun :)

Beklenen test geldi elinize sağlık @Sefa46 hocam. Ürünün black edition serisi beyaz araçta hafif mavimsi tonda boyama yaptığı söylendi :) sizde siyah araca açık renk uygulamışsınız sanırım bir sorun olmadı renk konusunda.
Hocam bu uyguladigim icin acik veya koyu araclar icin birsey belirtmemisler ama gercekten harika bir urun ben kesinlikle tavsiye ediyorum.

Siyah/Black Wax yani Koyu Araçlar için üretilen Wax lar Acik Renkli Araçlarda Su iticilik ve Boncuklanmada bir sorun yaşamaz boyama veya renk cikartma gibi sorun yapmaz Beyaz Arac ta hafif gölgelenme yapar yani İstenilen parlakligi alamadigimiz icin Mat bir görüntü oluşturur bu Siyah Wax Olayini ben bir uygulama yapayim Resimleyeyim Sizler için :)

orhann490

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İSTANBUL
Siyah/Black Wax yani Koyu Araçlar için üretilen Wax lar Acik Renkli Araçlarda Su iticilik ve Boncuklanmada bir sorun yaşamaz boyama veya renk cikartma gibi sorun yapmaz Beyaz Arac ta hafif gölgelenme yapar yani İstenilen parlakligi alamadigimiz icin Mat bir görüntü oluşturur bu Siyah Wax Olayini ben bir uygulama yapayim Resimleyeyim Sizler için :)
Valla aracım beyaz renk yorumlara dayanarak black serisi aldım umarım pişman olmam geldiğinde. Yoksa direk geri iade mi etsem pek sonuca varamadım :)

Mehmet55

Usta Detaycı
Üye
Sefa hocam eline sağlık.Ürünü çok beğendim en kısa sürede sipariş geçicem.Sayende piyasada merak ettiğimiz malzeme kalmadı:))

Muratcan

Usta Detaycı
Üye
İl
Antalya
Abi eline sağlık. Kesene bereket. Ürün gerçekten çok başarılı gözüküyor. Can alıcı soru hybrid mi blend mi :D

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Abi eline sağlık. Kesene bereket. Ürün gerçekten çok başarılı gözüküyor. Can alıcı soru hybrid mi blend mi :D
Hesabimda 150 Tl varsa Hybrid
Hesabimda 250 Tl varsa Blend

Hesabimda 200 tl varsa 50 tl eksi hesaptan ceker Blend alirdim :)

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Hesabimda 150 Tl varsa Hybrid
Hesabimda 250 Tl varsa Blend

Hesabimda 200 tl varsa 50 tl eksi hesaptan ceker Blend alirdim :)
eline sağlık abi, vonixx testlerin şahane oldu gerçekten :) bu yorumla da coğrafyanın etkisiyle hangisinin daha alınabilir olduğunu çok güzel açıklamışsın :D

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara