Hızlı Soru - Cevap

ercan_wrc

Acemi Detaycı
Üye
İl
ankara
Öne çıkan konu #14,821
aynı satıcıdan 2 sefer galonluk ürün aldık. Kapakları aynı bu şekil geldi. Kargo acayip mi acayip özensizdi. Elimizde baska yerden aldığımız aynı üründen vardı karşılaştırdığımızda kıvam olarak farklılık görmedik ama can sıkıcı bir durum yinede..
Bendeki hafif sarımtırak bir renk sizinki nasıldı? Benim içim rahat etmedi açıkcası

KaanB.

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Merhaba aux bluetooth dönüştürücü arıyorum versiyon 5.0 önerebiliceğiniz ürünler varmı?
Hocam Tahtakale’de çalışan biri olarak Çin’den gelen bir çok dönüştürücüyü denedim. ‘Baseus’ genel olarak en iyisi diyebilirim.

Fakat aux ile direk telefona bağladığın gibi ses bekleme, ben tesisatı değiştirdikten sonra bırakıp direk kabloyla devam ediyorum.

Baseus dönüştürücüyü de evde bluethoot olmayan amfiye bağladım.

KaanB.

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
@KaanB. aux”da ses kalitesi çok kötü oluyor bluetooth daha iyi düşünüyorum 5.0 sorun yaşamıycağımı söylediler teşekkür ederim yorumun için
Hocam bahsettiğim ürün de 5.0, fakat direk kabloyla bağlamaya kıyasla ses kalitesinde ufak da olsa bozulma oluyordu. Çok aşırı bi bozulmadan bahsetmiyorum tabi.

coskusu06

Amatör Detaycı
Üye
İl
Diyarbakır

Kaplama olmasına rağmen bu turuncumsu leke canimi sıktı çıkmıyor yıkama sonrası farkettim. Temasli yıkama ve öncesinde snow foam yaptigim halde 2 yıkama yaptım çıkmadı. IPA ile deniycem ama sanırım kus pisligi sıvısı asidik leke birakmis güneste :(

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli

Kaplama olmasına rağmen bu turuncumsu leke canimi sıktı çıkmıyor yıkama sonrası farkettim. Temasli yıkama ve öncesinde snow foam yaptigim halde 2 yıkama yaptım çıkmadı. IPA ile deniycem ama sanırım kus pisligi sıvısı asidik leke birakmis güneste :(
İnce bir polisaj temizler diye düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Time_Shift

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Konya

Kaplamaya ellemiyecekse ince pasta var ise pamuk el yordamı ile kolaylıkla çıkacağını düşünüyorum

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator

Bir kere aynı durum başım geldi hocam zamanla kendi geçmişti,tüm yöntemleri denememe rağmen çıkmamıştı :)

Celal

Uzman Detaycı
Üye

İnce polisaj kesin çözüm olur,ama bir bir kaç defadır ,SRP ile bunları çıkarıyorum ppf kaplamadan ,pede döküp hafif baskı ile alabiliyorum bu çeşit lekeleri,denemenizi tavsiye ederim

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik

Bu tip lekeler kaplama üzerinde oluşuyor. Buna yapılabilecek çok bir şey yok elimizde. Kaplamanın yapısı gereği bu tip lekeleri içine çekiyor gibi.

Ancak canınızı sıkmaya değmez çünkü zamanla kendiliğinden geçiyor.

Kağan

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Adana
Herkese iyi akşamlar, gyeon wet coat ürünüm az kaldığı için sipariş etmiştim ancak daha önce aldığım mağazadan değil farklı bir mağazadan aldım, ürün gelince az kalan şişedeki çeyrek wetcoatı da üstüne ilave ettim, karışması herhangi bir sorun çıkarmaz değil mi arkadaşlar, sonuçta aynı ürün, orjinaldir diye düşünüyorum
2. Olarak 1lt wetcoat aldım hazır stokta bulmuşken, içinde turuncu minik 3 parça gördüm, kurumuş turuncu kabuk gibi, ürünün bozuk olma ihtimali nedir ?

SKaplan

Amatör Detaycı
Üye
Herkese selam, Kurulama havlumun ve diğer çeşitli mf bezlerimin performansları düşmeye başladı. Sertleşme de mevcut. Bu konuda ne yapabilirim acaba? Kovada yıkamak için perwoll ve sirke karışımı olur mu? Olursa ne kadar kullanmam gerekir? Teşekkürler

SaNToS

Uzman Detaycı
Üye
İl
İzmir
Herkese selam, Kurulama havlumun ve diğer çeşitli mf bezlerimin performansları düşmeye başladı. Sertleşme de mevcut. Bu konuda ne yapabilirim acaba? Kovada yıkamak için perwoll ve sirke karışımı olur mu? Olursa ne kadar kullanmam gerekir? Teşekkürler
mikrofiber şampuan kullanın.

Wander41

Usta Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Herkese selamlar:) Forumumuzda keil uvision ile stm32 programlamayı ve cosimir professional ile RV-2aj robot programlamaya hakim üyemiz var mıdır? Biraz acil :) :)

SaNToS

Uzman Detaycı
Üye
İl
İzmir
Öncelikle elimde olan perwoll sirkeyi kullanmak istiyorum verim alamazsam dediğiniz gibi mf şampuanı alıcam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bezleriniz klin purestar work stuff ise direk özel sampuan alın derim yazik edersiniz iyi forumlar. ben tavsiye etmiyorum perwoll vs