Sohbet- Muhabbet Faslı

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye
@bahtitopal Tavsiyeler için çok teşekkür ederim. Bende şişelerini beğendiğim için 2'şer tane alıcağım. İyi geceler, iyi detaylar. :)
iyi geceler al al fiyat güzel ben bu döşeme temizleyicisini bir akaryakıt istasyonunda 750 ml lik olanını 35 e bulmuştum o zaman almıştım hala biraz duruyor.hatta sonaxa çok yakın bir ürün söyleyeyim carpex apc bu kırmızı etiket şeffaf şişe.o da çok güzeldir tavsiye ederim hafif lekelerde başarılı.aşağıya fotoğrafını bırakıyorum.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
iyi geceler al al fiyat güzel ben bu döşeme temizleyicisini bir akaryakıt istasyonunda 750 ml lik olanını 35 e bulmuştum o zaman almıştım hala biraz duruyor.hatta sonaxa çok yakın bir ürün söyleyeyim carpex apc bu kırmızı etiket şeffaf şişe.o da çok güzeldir tavsiye ederim hafif lekelerde başarılı.aşağıya fotoğrafını bırakıyorum.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Her benzinliğe su almak için girdiğim de bu ürün göz kırpıyor, Allah'tan irademe hakim oluyorum. :D :D Aslında güzel bir ürün ama elimiz de premium ürünler veya kaliteli ürünler varken bunları almak mantıksız geliyor. :)

Atasev

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Dostlar, aracın yağını Liqui moly ile değiştirmek istiyorum ancak çok fazla modeli var.
4100, 4200, 4300, 4400.... gibi. Açıklamalarda da pek fark göremedim. Tavsiyeniz var mı?
Araç 2016 Citroen C-elysee
1.6 HDI dizel
Dpf' li

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Dostlar, aracın yağını Liqui moly ile değiştirmek istiyorum ancak çok fazla modeli var.
4100, 4200, 4300, 4400.... gibi. Açıklamalarda da pek fark göremedim. Tavsiyeniz var mı?
Araç 2016 Citroen C-elysee
1.6 HDI dizel
Dpf' li
Ben Motul x clean efe kullanıyorum Gayette memnunum. Liqui moly kullandım bir farkını görmedim. Pahalı olması dışında.

Kzmsefa

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Sağolasın Kazım abi, yine ortalar da yoksun abi birşey yok inşallah.
Çok şükür yok dostum, bayramda anne babamı almak için yine memlekete git gel yaptım geleli 3 gün oldu iş güç derken ne arabaya ne foruma pek vakit ayıramıyordum. P.tesi yine bir yıkama ile tam dönüş yaparım inşallah :smilex:

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Çok şükür yok dostum, bayramda anne babamı almak için yine memlekete git gel yaptım geleli 3 gün oldu iş güç derken ne arabaya ne foruma pek vakit ayıramıyordum. P.tesi yine bir yıkama ile tam dönüş yaparım inşallah :smilex:
Ana baba hayat da olsun da abi koşturalım. :) P. Tesi uygulama bekliyoruz. :)

eryayli

Usta Detaycı
Üye
İl
Kurtköy
Ben özellikle soft99 olduğu için alayım dedim. Belki parasına göre iş görebilirdi ama bence hata yok kasıt var... Herkese soft99 gönderip bana bundan gönderseydi takılmaz kullanırdım ama o ilan ile bunları sattığı belli. Birazda bu yüzden iade ettim.
Konuyu çok dağıttık, o yüzden buradan yazayım dedim :)

Kasıt olduğu daha ilanın kendisinden belliydi hocam. O yüzden çok da şaşırmadım. Saçma sapan bir marka gelseydi ben de iade edecektim ama suff kötü bir marka değil, ürün de bence iş görür. Hatta orijinalliğinden emin olmak için firmaya mail attım, sağolsun alttaki cevabı vermişler. Satıcı hakkında da sayfada gereken yorumu ilanında yazdım :)

Son düzenleme:

emirksk

Amatör Detaycı
Üye
arkadaşlar piyasada satılan direksiyon kılıfları var ya iplik ile dikilen, o iplikler yorgan ipliği mi ? arkadaşın araca zamanında yapmıştık acayip sağlamdı o kadar asılmaya rağmen kopmamıştı. aklımda değişik şeyler var o tarz kopmayan ipliklerden arıyorum.