Stokları Serelim

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Öne çıkan konu #4,881
Ev yapımı woolie mi, organik ve şekersiz olanından mı :D:D Şaka bir yana var mı fotoğrafı ?
Aslında woolie sayılmaz, daha çok wheel chenille :) fotoğrafı direk olarak bulamadım ama videodan aldım.
Şöyle bir şey :) basit ama çok iyi iş yapıyor. İçerisinde sünger var ekstra olarak,

VideoCapture_20191119-162031.jpg
VideoCapture_20191119-162034.jpg

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Aslında woolie sayılmaz, daha çok wheel chenille :) fotoğrafı direk olarak bulamadım ama videodan aldım.
Şöyle bir şey :) basit ama çok iyi iş yapıyor. İçerisinde sünger var ekstra olarak,

Ekli dosyayı görüntüle 16577
Ekli dosyayı görüntüle 16578
Bu çok pratik bir yöntem olmuş. Bunu yapabilmek için malzemeleri rica edeyim, bende bir tane kendime bulunsun diye yapayım :) Bir ara bende gözden çıkardığım mikrofiber bezleri jant fırçasına sarıp iç kısımları temizliyordum. Sonra wheel woolie ve gyeon fırça seti aldım rahatladım :) Gerçi benimde wheel woolie setten bir fırça kayıp, kolay kolay biryerde de bırakmam ama depoda halen ortancayı bulamadım.

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Bu çok pratik bir yöntem olmuş. Bunu yapabilmek için malzemeleri rica edeyim, bende bir tane kendime bulunsun diye yapayım :) Bir ara bende gözden çıkardığım mikrofiber bezleri jant fırçasına sarıp iç kısımları temizliyordum. Sonra wheel woolie ve gyeon fırça seti aldım rahatladım :) Gerçi benimde wheel woolie setten bir fırça kayıp, kolay kolay biryerde de bırakmam ama depoda halen ortancayı bulamadım.

Öncelikle bir adet şundan lazım;
Gerok Teleskopik Mikrofiber Toz Alıcı | Tekzen

Bunun direk kullanabilirim diye almıştım ama teleskopik sap pratik değil, ayrıca uç kısmında yumuşak süngerimsi ama emiciliği olmayan bir materyal vardı. Neyse malzemeler; bir adet sopa :) artı bunun ucundaki mikrofiber kısımi bir parça sünger, sıcak silikon ve plastik kelepçe (sağlam suya gelecek bir ip de olabilir)

Püf nokta, ucun sopadan ayrılmaması için tam bu mikrofiberin bitiş yerine sıcak silikon ile bir halka gibi yükselti yapmak. Böylece tam son noktadan bağlandığında o yükseltiye takılarak çıkmasını engelliyor.

Son düzenleme:

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
@ege Turtle Wax'lar kaç günde sana ulaştırıldı. Dün siparişi verdim, ürünlerin yanına beklemede yazmışlar :( Web sitesinde bir kargo takip numarası vermişlermiydi. ?

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
@SubaruOutback, @Fuel Economy,

Firmanın sitesinde bir takip sistemi yok. Bana genelde aynı gün içinde 4'e kadar verdigini siparişler ertesi gün mutlaka geliyor. Hatta beklemede yazısı şu an bile yazıyor bu son sipariş için.
Gizlice yolluyorlar. Gülücük. İzmir için tabi bu söylediklerim.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
@SubaruOutback, @Fuel Economy,

Firmanın sitesinde bir takip sistemi yok. Bana genelde aynı gün içinde 4'e kadar verdigini siparişler ertesi gün mutlaka geliyor. Hatta beklemede yazısı şu an bile yazıyor bu son sipariş için.
Gizlice yolluyorlar. Gülücük. İzmir için tabi bu söylediklerim.
İyi bari şimdilik endiselenmeyeyim :)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
İkili set. Şu an n11 üzerinde yok. En uygun KenDi sitesi set için. Ama kargo kupon vb için n11 tabi daha iyi bir platform.
Bende kupon olmadığından oradan almadım. Bir dahakine n11'den alırım niye çünkü doğaner'in kendi sitesinde taksitlendirme seçeneği için fahiş fark isteniyor. :(

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
A6A281F6-FDC5-44DB-B9D1-EAA914FCD44B.jpeg
mercury pro fısfıs
Koch Gs
Gyeon Antifog
Carpro maskeleme bantları
Colourlock der fırçası
Shiny GARAGE Monster Wheel Cleaner+
shiny GARAGE Pure Black Tire Cleaner

Shiny GARAGE Pure black konsantre ve performansı da efsane olan bir ürün. Monster jant temizleyicisi keza yine çok iyi. :)