Stokları Serelim

Kzmsefa

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Öne çıkan konu #8,541
İdareden bişi düşünülürse pede sıcak silikon sıkıp cırt taktıktan sonra aplikatörle kullanılabilir
Özellikle Leflefler için deneyebilirim onlara cırtcırt tutturmak daha zor gibi çünkü, teşekkür ederim :)
İdareten dediğinize benzer şekilde yapmaya çalıştım :D
İlk önce 2 leflef süngeri sıcak silikon ile birleştirip yuvarlak kesmeye çalıştım, sonuç aşağıda gördüğünüz gibi :of: Hiç beceremedim :komik:

Bu kadar güzel bir aplikatörü böyle bir hale getirdiğim içim özür dilerim :p

Cırt için zamanında aliexpressden aldığım ugreen kablo bantını kullandım. Lef lef süngere de sıcak silikon ile tutturdum.

Bu hoşuma gitmeyince başka bir lef lef'e direkt cırtı yapıştırdım. Cırt aplikatörde sağlam tuttu. Görüntü olarak hoş olmasada güzel iş yapacağını düşünüyorum.

Shirb13

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
İlk önce 2 leflef süngeri sıcak silikon ile birleştirip yuvarlak kesmeye çalıştım, sonuç aşağıda gördüğünüz gibi :of: Hiç beceremedim :komik:

Cırt için zamanında aliexpressden aldığım ugreen kablo bantını kullandım. Lef lef süngere de sıcak silikon ile tutturdum.

Bu hoşuma gitmeyince başka bir lef lef'e direkt cırtı yapıştırdım. Cırt aplikatörde sağlam tuttu. Görüntü olarak hoş olmasada güzel iş yapacağını düşünüyorum.
Daha gelişir bu Kazım. Sende rahat durmazsın. Forum olarak bu ara zihni sinir takılıyoruz :)

Respect3578

Uzman Detaycı
Üye
İl
Aliağa/izmir

herseyin bir ilki vardır :D arge çalışmalarına devam :D

eryayli

Usta Detaycı
Üye
İl
Kurtköy
hangi site üzerinden aldınız hocam. ayrıca şuan 100 lira civarında çok değil mi. daha uygun fiyatlı alsak riskli mi olur
Hepsiburada'dan yamaclardetailing magazasindan almistim ama simdi baktigimda 99 tl olmus. Artik fiyatlar bu seviyede malesef :(

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Maşallah abi gözünden birşey kaçmıyor Valla keşke kristal boya ile öyle bir ilişkimiz olsaydi ama bu projede sponsor doğrudan baba oluyor

Dün arka davlumbazları söktüm abi. Açmışken de hem bazı yerlere pütür ve su yalıtımı uygulayayım hem de porya ve kaliperleri orijinal gri rengine boyayım dedim. Temiz halini cekmemisim henüz ama kirliyken durum bu şekilde

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Plastik astar neresi için? Davlumbazlari mi boyayacaksin? Şimdiden kolay gelsin. Detayları bekliyoruz

Kazım seni banlamak istiyorum güzelim aplikator ne hallerde :yazik: Şaka bi yana arge ye devam

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara

:D :D benim de aklıma böyle bir fikir gelmişti. tuhafiyelerde bu cırtcırtlar bulunuyor 2 3 metresi 3-4 tl falan. tek leflefi yapıştırmak en rahatı olacak gibi ama onu da sürerken nası olur bilemedim :D geliştirilirse şahane olacak bu :D

Cavraoğlu

Usta Detaycı
Üye
İl
Samsun
Aplikatör yeni geldi daha emeği geçen saygıdeğer aganey'im @Endotown'a çok teşekkur ederim çok begendim nice temiz parlak günlerde kullanalim. DetailForum logosu ise marka niteliginde şık bir detay olmuş.
Ve bir sorum olucaktı müsadenizle bu şeyler benim basima geliyor nedense cırt'ın yarısı aplikatörden ayrılmış bunu geri hangi yapıştiricı ile sabitlerim

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Aplikatör yeni geldi daha emeği geçen saygıdeğer aganey'im @Endotown'a çok teşekkur ederim çok begendim nice temiz parlak günlerde kullanalim. DetailForum logosu ise marka niteliginde şık bir detay olmuş.
Ve bir sorum olucaktı müsadenizle bu şeyler benim basima geliyor nedense cırt'ın yarısı aplikatörden ayrılmış bunu geri hangi yapıştiricı ile sabitlerim

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
502 :) bir milyoncu japonuya yapabilirsin . Bende ise yaradi

Kzmsefa

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Kazım seni banlamak istiyorum güzelim aplikator ne hallerde :yazik: Şaka bi yana arge ye devam
Şeriatın kestiği parmak acımazmış adminim neyi uygun görürseniz razıyım :komik:
:D:D benim de aklıma böyle bir fikir gelmişti. tuhafiyelerde bu cırtcırtlar bulunuyor 2 3 metresi 3-4 tl falan. tek leflefi yapıştırmak en rahatı olacak gibi ama onu da sürerken nası olur bilemedim :D geliştirilirse şahane olacak bu :D
Ben eldeki imkanlarımla hızlı bir çalışma yaptım, :D tek leflefli haliyle sürerken normal el ile uygulamadan daha temiz bir uygulama olacağı kesin ama tüm lastiğe yedirmek vs. nasıl olur bende bilemedim adminimizinde dediği gibi argeye devam işte :D

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Hediye gönderilen lastik parlatıcı.
Arkadaşın ürününü'de görünce Aynı renk öyle yazmıştım.
Renk Farkı da varmış dikkat edince

SM-J710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu ürünü flowey mi yolladı? Eagles lastik parlatıcı bu benim bildiğim, temizlikmadeni veya Hobiotom yollamış olması lazım

Cavraoğlu

Usta Detaycı
Üye
İl
Samsun
İzmir ekibi boş durmuyor [mention]Tonyukuk07 [/mention] ile düzenlediğimiz ürünler

Gs’yi fotoğraf çekmeden bölmeye başlamıştım siz tam gibi hayal edin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Vallahi ağabey'im masallah izmir grubu cok ekonomik sürekli toplu alim yaptiğı icin müthis güzel günlerde kullanın