Stokları Serelim

hasanaco

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İzmir
TRY 76.55 51%OFF | SPTA 48/34/31 Cm tekerlek temizleme fırçası yüksek kaliteli siyah yün temizleme fırçası otomatik temizleme araçları yumuşak araba tekerleği fırçalayın
US $9.99 50% OFF|SPTA 48/34/31 Cm Wheel Cleaning Brush High Quality Black Wool Cleaning Brush Auto Cleaning Tools Soft Car Wheel Scrub|Sponges, Cloths & Brushes| - AliExpress
Buyrun hocam.

RMX1921 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cavraoğlu

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Samsun
TRY 76.55 51%OFF | SPTA 48/34/31 Cm tekerlek temizleme fırçası yüksek kaliteli siyah yün temizleme fırçası otomatik temizleme araçları yumuşak araba tekerleği fırçalayın
US $9.99 50% OFF|SPTA 48/34/31 Cm Wheel Cleaning Brush High Quality Black Wool Cleaning Brush Auto Cleaning Tools Soft Car Wheel Scrub|Sponges, Cloths & Brushes| - AliExpress
Buyrun hocam.

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Bu ürünün bi incelemesini yapabilirmisiniz. Videolu olarak olur yıkama gününuzde kullandıgınizda ki olumlu olumsuz yönlerini belirtirmisiniz.

hasanaco

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İzmir
Hocam hayırlı olsun öncelikle. Bu ürünün bi incelemesini yapabilirmisiniz. Videolu olarak olur yıkama gününuzde kullandıgınizda ki olumlu olumsuz yönlerini belirtirmisiniz.
Valla hocam.bunun icin soz veremem cunku o kadar vakit olmuyor bende.ama genede elimden geldigince yazmaya calisirim.

medxr13

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Balıkesir

Yakın zamanda konusu geçmişti, oradan aklıma takıldığı için almak istedim; VP mikrofiber detarjanı, bundan sonra bezler güvende olur umarım. Beyaz şişedeki; 'Autobrite Direct Just The Tonic Zift&Yapışkan temizleyici' forumdan '@Detail 35' den temin ettim. Chemical guys cleanstate ler n11 de indirimdeydi boyassiden temin ettim. Detay fırçalarımın biri sizlere ömür olunca daha dayanıklı olacağını düşündüğüm fırçadan aldım.

afkazankayaa

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Kırşehir

Yakın zamanda konusu geçmişti, oradan aklıma takıldığı için almak istedim; VP mikrofiber detarjanı, bundan sonra bezler güvende olur umarım. Beyaz şişedeki; 'Autobrite Direct Just The Tonic Zift&Yapışkan temizleyici' forumdan '@Detail 35' den temin ettim. Chemical guys cleanstate ler n11 de indirimdeydi boyassiden temin ettim. Detay fırçalarımın biri sizlere ömür olunca daha dayanıklı olacağını düşündüğüm fırçadan aldım.
Hocam microfibre reviver hakkındaki yorumunuzu merak ediyorum ben de alacağım eğer farkı hissederseniz. Ben artık makinada yıkamama kararı aldım plush bezleri. Sadece pileli ve eldivenleri yıkıyorum makinada. Çünkü makinaya girdiğindeki peluşluğundan eser kalmıyor çıktığında.

medxr13

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Balıkesir
Hocam microfibre reviver hakkındaki yorumunuzu merak ediyorum ben de alacağım eğer farkı hissederseniz. Ben artık makinada yıkamama kararı aldım plush bezleri. Sadece pileli ve eldivenleri yıkıyorum makinada. Çünkü makinaya girdiğindeki peluşluğundan eser kalmıyor çıktığında.
Evet topikte sizinle yazıştıktan sonra aklıma yattı iyice bu ürün. Yani sayenizde aldım :D Tabi ki paylaşırım.

Kzmsefa

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Sonunda aplikatöre uygun adamakıllı bir sünger aldım:sırıtan1: Yamaçların mağazasına da ilk defa bu bahane ile gitmiş oldum. At gözlüğümü takıp sadece süngeri alıp çıktım :sırıtan1:
@MoonDance Emre abiden geçen haftalarda aldığım tuff shine lastik fırçası. Önceden kullandığım aliexpress fırçaya göre kullanımı çok daha rahat. Birkaç kez kullandığım için uçları siyah :D

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ev için küçük kendim için büyük bir şey aldım.

Bosch 9-115 devir ayarlı avuç taşlama.

Bir kaç demir, seramik, ahşap ve plastik lambri kesmek için aldım.

Aynı zamandan Bosch seramik kesici (hard) disk aldım.

Ev müstakil olunca her şeye usta çağırmak daha pahalıya patlıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

umut111

Acemi Detaycı
Üye
İl
Antalya
rahmetli ibrahim bey'den (erdem boya) sonra atas ürünü almamıştım hiç, detailtnrkey'de murat bey, atas satışına kendi siteleri üzerinden devam edeceklerini söylediğinde sipariş vermiştim hayırlı olsun mahiyetinde birkaç şey. içinde çok iyi ürünler de var, hiçbiri kötü değil bence ki atas'ın manevi yeri vardır bende, bire bir tanışamasam bile çok yardımı dokunan rahmetli ibrahim bey'in de sayesinde. mekanı cennet olsun.

not: forumun ismini yazınca buranınkiyle değişiyor :D u'yu n yaptım mecburen.

umut111

Acemi Detaycı
Üye
İl
Antalya
arabanın yakıt, yağ ve antifrizden sonraki en değerli sıvısını iftiharla sunuyorum:

''ADAM gibi ADAM'' dezenfektan üçlüsü :D

who (dünya sağlık örgütü)nun formulüne göre, 833 ml etil alkol, 42 ml o2'li su, 15 ml de gliserin gerekli, üzerine kolonya ekliyorum ben bir de koku için. orijinal hali güzel de milleti çarpıyor alışkın olmayınca :)

Son düzenleme: