Stokları Serelim

DMR

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İzmir
1 adet olan carpro seramigimizi 3 ledik

Güle güle kullanın :) Parlatan adamlarda aynı seramiği farklı fiyatlarda gördüm, siz hangisini tercih ettiniz.Ürünü nereden aldınız acaba link verme şansınız var mıdır? Birde çok başarılı bir ürün olduğu için mi 3 tane aldınız acaba.

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Güle güle kullanın :) Parlatan adamlarda aynı seramiği farklı fiyatlarda gördüm, siz hangisini tercih ettiniz.Ürünü nereden aldınız acaba link verme şansınız var mıdır? Birde çok başarılı bir ürün olduğu için mi 3 tane aldınız acaba.
parltan adamlarda içinde reload olmayan ve olan var fiyat farkı o yüzden birde 30-50ml farkı var bir araç için 20-25 ml yeterli oluyor. Uygulama sonrası ilk 1 saat içinde Reload kullanılması gerekiyor 2nci kat olarak çalışıyormuş

Tonyukuk07

Uzman Detaycı
Üye
mi pompa geldi sonunda :)

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de alacaktım lakin teknik detaylarını inceleyince Köpük yapan pompalar için çok yavaş ve yetersiz kalacağını gördüğüm için vazgeçtim. Pompalarda verimli köpük almak için 2.8bar civarı bir değere ihtiyaç var. Xiaomi hızlı bir şekilde 2 barın altına atıyor kendisini ve tekrardan istenen değere ulaşması için beklemek gerekiyor köpük sıkarken.
bunun yerine Çin’den daha güçlü 7800mAh 25L/dakika değerlere sahip daha ucuz bir pompa aldım. Kargo elime ulaşsın Alta Foam2000 ile kurulum yapıp test başlığı açacağım. O pompayı kullanan Alman arkadaşlarım hiç beklemeden duraksamadan aracı köpüklediklerini söylüyorlar. Hatta FM30 ile Vito köpükleyen de var :D

bahtitopal

Tecrübeli Detaycı
Üye
Ben de alacaktım lakin teknik detaylarını inceleyince Köpük yapan pompalar için çok yavaş ve yetersiz kalacağını gördüğüm için vazgeçtim. Pompalarda verimli köpük almak için 2.8bar civarı bir değere ihtiyaç var. Xiaomi hızlı bir şekilde 2 barın altına atıyor kendisini ve tekrardan istenen değere ulaşması için beklemek gerekiyor köpük sıkarken.
bunun yerine Çin’den daha güçlü 7800mAh 25L/dakika değerlere sahip daha ucuz bir pompa aldım. Kargo elime ulaşsın Alta Foam2000 ile kurulum yapıp test başlığı açacağım. O pompayı kullanan Alman arkadaşlarım hiç beklemeden duraksamadan aracı köpüklediklerini söylüyorlar. Hatta FM30 ile Vito köpükleyen de var :D
aslında bu konuda pek beklentim yoktu deneme amaçlı secho 'yu yapacağım. genel amacım lastik basınçlarımı kontrol altında tutmak, ara ara gazlayan bir tayfam var hem çocuğun deniz botudur şişme yeleğidir bisikletin tekeri vb şeyler için kullanacağım akşam denedim yeterli hızda lastikleri şişirdi.ama sechoyu yaptıktan sonra anlarız bakalım. her halükarda elle pompalamaktan iyidir.fiyat geçen seneki fiyata yakınken değerlendirmek gerekliydi:)

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

medxr13

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Balıkesir

Yakın zamanda aldığım 1lt Autobrite zift&yapışkan temizleyicisini 1;1 oranında gaz yağıyla karıştırmak için gaz yağı aldım. Almışken de biraz fazla aldım. Uygulamak için meguiars sprey şişe aldım yanında.
1lt colourlock deri kalkanı edindim. Stokta bolca bulunsun diye. Daha önceki kullandıklarımda çok memnun kalmıştım.
Carpro yeni yıkama eldiveni çıkarmış görünce 2 çift de bundan aldım. Tek tarafı kalın mikrofiber yapılı, arkası fileli el girmesi için ortadan ayırmalı cep yapmışlar. Tek taraflı olduğu için klasik çift taraflı (ön-arka) eldivenlere göre daha az su hapsettiği için daha hafif olup el bilek yorulmalarının önüne geçmek istemişler. Güzel görünüyor, umarım dikişleri vs sağlam çıkar.
VP turuncu yumuşak kil de edindim, 1lt tugarex demir tozu temizleyici yanında. Son olarak da iki adet work stuff cila pedi aldım. Autofinesse Fusion waxı uygulayabilmek için.

değişik

Amatör Detaycı
Üye
İl
.

Wax bezi stoğumuz devam ediyor.griler car pro,kırmızı olan sams diğer maviyi hatırlamıyorum ama hepsinin dokusu çok iyi gsm değerleri farklı
Hayırlı olsun Sams bez gerçekten çok kaliteli hissettiriyor o kadar bez aldım ilk defa vakumlu poşetleyip kilitli ambalajlaya koyan marka gördüm