Stokları Serelim

cabay

Uzman Detaycı
Üye
Ev için küçük kendim için büyük bir şey aldım.

Bosch 9-115 devir ayarlı avuç taşlama.

Bir kaç demir, seramik, ahşap ve plastik lambri kesmek için aldım.

Aynı zamandan Bosch seramik kesici (hard) disk aldım.

Ev müstakil olunca her şeye usta çağırmak daha pahalıya patlıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Rize ye taşınırsam bir gün kendime kaynak makinesinten taşmotoruna çok güzel bir set yapacağım. Alet de güzelmiş, hayırlı olsun :alkıssx::alkıssx::begenixx::nazar:

umut111

Acemi Detaycı
Üye
İl
Antalya
abi eline emeğine sağlık, ne değerlidir şimdi o.
neyse sıra yine bende :) arşivden devam ediyorum, ilk ve en çok sevdiğim katı waxım:

buna gelene kadar bir sürü şey var elimde zaten ama yine de bitmesin diye iki yıldır falan kullanmadım :D tr'de bir yerde buldum, stokta var diye geçiyor, bakalım gelir inş
(soldakiyle manevi bağ oluşmadı, sattım gitti .d)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Rize ye taşınırsam bir gün kendime kaynak makinesinten taşmotoruna çok güzel bir set yapacağım. Alet de güzelmiş, hayırlı olsun :alkıssx::alkıssx::begenixx::nazar:
Allah nasip eder inşallah. Gerçekten insanın hayalini kurup gerçekleştirmesi kadar güzel bir şey yok ☺️
Bu arada alet devir ayarlı. Alacak olanlara da devir ayarlı almalarını tavsiye ederim. Örneğin ahşap işlerinde yüksek devir ahşabı yakıyor.

umut111

Acemi Detaycı
Üye
İl
Antalya
stoktan bir tane de stok fotoğrafı paylaşayım -tekrar- :) ve 2,5 saati bulan f1 sonrası hala bekleyen bahçemi sulayayım gidip

yamuk şişeli ve etiketi yanlış yazılmış 3d carnauba wax. nedense bunun gibi 1 lt'lik şişeyi satmıyorlar artık tr'de, iyice unicorn gibi bi şey yani artık :D

değişik

Amatör Detaycı
Üye
İl
.
Hayırlı olsun carpro markası bana da kalite hissi veriyor. Yeni ürünler gelmiş parlatanadamlara ben de farktettim. Cam silme mevzusu ceza mahiyetindeyse bence bulaşık yıkama dan daha güzel :D
Teşekkür ederim kesinlikle takıntılı olduğum bir marka çok karşılaştıramam ama göründüğü kadarda kaliteli bence ürünleri . Ceza evet yedeklediğim carbon cam bezlerinden sonra bu cam bezi fazla Oldu ben kaşındım biraz :) ama farklı bir cam bezi süngerimsi yapısı var ön camı içerden silmek zorluyor bununla daha iyi sonuç alacağımı düşünüyorum

afkazankayaa

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Kırşehir

Dünyanın en toz tutmaz ürünü olan elixiri stoklama çabalarım ediyor :) bir carpro çıkartması da Benden gelsin. 6x ultra plush ve 3x blue various ve 2x primo plushlar da eklendi çeyize. Özellikle plush havluları kesinlikle elimde Ve reviever ile yıkayacağım.

Son düzenleme:

değişik

Amatör Detaycı
Üye
İl
.
whatsapp web русский

Dünyanın en toz tutmaz ürünü olan elixiri stoklama çabalarım ediyor :) bir carpro çıkartması da Benden gelsin. 6x ultra plush ve 3x blue various ve 2x primo plushlar da eklendi çeyize. Özellikle plush havluları kesinlikle elimde Ve reviever ile yıkayacağım.
hocam hayırlı olsun ultra plush nasıldır gördüm alacaktım ama 500 gsm carpro aldım şimdilik birde fotoda altta kalan carpro bezin dokusu nasıldır yakından çekermisiniz rica etsem müsait olduğunuzda

afkazankayaa

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Kırşehir
hocam hayırlı olsun ultra plush nasıldır gördüm alacaktım ama 500 gsm carpro aldım şimdilik birde fotoda altta kalan carpro bezin dokusu nasıldır yakından çekermisiniz rica etsem müsait olduğunuzda
Bezler cancoat ile çıkan bezler gibi üsttekiler seramik silmek için yine aynı şekilde alttaki de süet seramik uygulamak için. Autofinesse ultra plush hayatımda kullandığım en f/p bufflama bezi. Ondan daha peluş ve yukuşak olan purestar var ama o fa iki katı fiyatında. Ama heryerdeki stokları bitirdim inşallah gelir tekrar alırım :)

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir

Zymol autowash icin tum forum ailesine teşekkür ederim. Yarışmalara daha fazla katılım olmasını diliyorum :)
Carpro hydrO2 foam deneme boyunu aldım
Jant fırçaları icin de [mention]muhlis91 [/mention] abime tezekkür ederim :)

muhlis91

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İzmir

Zymol autowash icin tum forum ailesine teşekkür ederim. Yarışmalara daha fazla katılım olmasını diliyorum :)
Carpro hydrO2 foam deneme boyunu aldım
Jant fırçaları icin de [mention]muhlis91 [/mention] abime tezekkür ederim :)

Güle güle kullan Kutas