Stokları Serelim

emboli

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Çanakkale
Merhaba ürünler hayırlı olsungüle güle kullanın sunger aplikatoru nerden temin etmistiniz link paylasirmisiniz ülkemizden aldıysanız eger tesekkurler
Selamlar, Eğer Ahşap olan aplikatörü soruyorsanız @Endotown arkadaşımızın emekleriyle üretilen Detailforum el aplikatörüdür. Aplikatörde kullandığım ped'ler ise çeşitli markalardan oluşuyor; lake country, school concepts, auto finesse gibi

söyle bir kaç link bırakıyorum;
Lake Country - CCS Black Foam Finishing Pad 80mm
Scholl Concepts S Polishing Pad 85/25 Mm Orange - n11.com
Scholl Concepts S Softouch-waffle Pad 90/30 Mm Black - n11.com

Cavraoğlu

Usta Detaycı
Üye
İl
Samsun
Selamlar, Eğer Ahşap olan aplikatörü soruyorsanız @Endotown arkadaşımızın emekleriyle üretilen Detailforum el aplikatörüdür. Aplikatörde kullandığım ped'ler ise çeşitli markalardan oluşuyor; lake country, school concepts, auto finesse gibi

söyle bir kaç link bırakıyorum;
Lake Country - CCS Black Foam Finishing Pad 80mm
Scholl Concepts S Polishing Pad 85/25 Mm Orange - n11.com
Scholl Concepts S Softouch-waffle Pad 90/30 Mm Black - n11.com
Cok tesekkur ederom evet pedleri sormustum

emboli

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Çanakkale
Hayırlı olsun ürünleriniz. 75mm süngeri nereden temin ettiniz acaba, cuk oturmuş.
aslında 80lik lake country olarak geçiyor ama tam olarak geçiyor ama ben ölçtüğümde 75 çıktı o yüzden 75lik diyorum. Ben zamanında otogold'dan almıştım. Şimdi detailbox'ın stoklarında görüyorum bir tek.

drerdogan

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
ısparta
Uzun zamandır düşündüğüm ev ve araba döşeme işini let go ile nihayete kavuşturdum. Tam takım, aksesuarlar tam, toz alma için hiç kullanılmamış. Yıkama için de pek kullanılmamış. Evdeki tekli koltukta denedim, gayet de iyi. Üfleme fonksiyonu da var...
Kendisi 250 liraya giriş yaptı aletler arasına

Cavraoğlu

Usta Detaycı
Üye
İl
Samsun
Uzun zamandır düşündüğüm ev ve araba döşeme işini let go ile nihayete kavuşturdum. Tam takım, aksesuarlar tam, toz alma için hiç kullanılmamış. Yıkama için de pek kullanılmamış. Evdeki tekli koltukta denedim, gayet de iyi. Üfleme fonksiyonu da var...
Kendisi 250 liraya giriş yaptı aletler arasına

Hayirlı olsun güzel günlerde kullanin insallah

Caner

Amatör Detaycı
Üye
Bir de ben denemek istiyorum bunu fakir meguiars endurance’ı :p

Arkadaşlar intenetten bunu yada sarpı almak ile vakit kaybetmeyin derim tek adet alacaksanız migrosta 22 tl gidip en yakın migrostan alın birde kargo ile stres olmayın.

Sarp almak isteyen ve Ankara'da olan varsa Otomoda Grossdan da alabilir 16tl gibi bir fiyatı vardı.

Caner

Amatör Detaycı
Üye
Böyle bir imkan varsa tabii ki mantıklı. Ben internetten alıp şu devirde kargo ile sinirsel olarak yıpranmamak için demiştim :)
Aynen hocam sizin dediğiniz şekilde almak da mantıklı ona itirazım yok :) Hazır sizin mesajınızı görmüşken Ankara'da olanlar için alternatif olması açısından yazdım :)

Hazır mesaj atmışken stok serelim :) İlk defa pazar günü kargo geldi eve.
i2 kapağından sızdırmış kim bilir kargoda başına neler geldi :) İçinden tester çıkmadı, kargo kutusunun köşesinde yırtık vardı acaba oradan düştü mü bilemedim :rolleyes:

Cavraoğlu

Usta Detaycı
Üye
İl
Samsun
Aynen hocam sizin dediğiniz şekilde almak da mantıklı ona itirazım yok :) Hazır sizin mesajınızı görmüşken Ankara'da olanlar için alternatif olması açısından yazdım :)

Hazır mesaj atmışken stok serelim :) İlk defa pazar günü kargo geldi eve.
i2 kapağından sızdırmış kim bilir kargoda başına neler geldi :) İçinden tester çıkmadı, kargo kutusunun köşesinde yırtık vardı acaba oradan düştü mü bilemedim :rolleyes:
Hayirlı olsun güzel günlerde kullanın inşallah. Evet benim kargomda köşeden yırtık geldi ürünlerde akma yokti ama numune ürün akmıştı bende