Stokları Serelim

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
hayır tek kova çoklu eldiven için aldım ama egerki alim yaparsam size haber ederim illaki almak istiyorsaniz site adres verebikirim tr ye gönderen
Vallahi adresi isteriz istemezmiyiz :) Sanki elimizde ürün yokmuş gibi gider bir postada oradan alırım sonra ilgili yerlere iban gönderirim :D :D

SaNToS

Uzman Detaycı
Üye
İl
İzmir

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara

SaNToS

Uzman Detaycı
Üye
İl
İzmir

usurer

Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
Bakın bakın ne aldım, bakın bakın ne aldım :)
@Parlatanadamlar Flashgordon ile bir akrabalığınız var mı ? :D:D Çarşamba günü sipariş verdim Perşembe günü kapıya bıraktılar. Bu ne sürat, nasıl oluyor bu iş anlamadım ama helal olsun :)
Bir gün böyle bir şey çıkacak diye korkuyorum o kutulardan :)

Şaka bir yana güle güle kullanın testleri sabırsızlıkla bekliyoruz

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Bir gün böyle bir şey çıkacak diye korkuyorum o kutulardan :)

Şaka bir yana güle güle kullanın testleri sabırsızlıkla bekliyoruz
Hahahah, sitenin kopyasını tek harf fark ile yaparlarsa ve bende zokayı yutarsam hah işte o zaman kutudan her türlü sebze çıkabilir :D :D

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Orbitallerin yanına birde rotary lazımdı tercihim dewalt oldu fiyatı uygun Rupes ve flex makinelere göre daha sessiz kablo biraz kısa ama duzgun bir uzatma ile problem cozulur:)

ıbb

fırçalar cok eskimişti vp büyük ve küçük olarak 2ser tane vp 5lt bidon pompasi ve çeşitli kokular aldım

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Orbitallerin yanına birde rotary lazımdı tercihim dewalt oldu fiyatı uygun Rupes ve flex makinelere göre daha sessiz kablo biraz kısa ama duzgun bir uzatma ile problem cozulur:)

ıbb

fırçalar cok eskimişti vp büyük ve küçük olarak 2ser tane vp 5lt bidon pompasi ve çeşitli kokular aldım

Bende Bu sene Dewalt tan yana kullandim istek yaptik bakalim en kisa zamanda gelir Rotary Konusunda Dewalt Fiyatiyla Makita,Rupes,Flex i geride birakiyor aralarinda kalite farkida yok zaten Rupes kullanmadim ama digerlerini kullandim fark goremedim mantikli secenek gule gule kullan :)

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Bende Bu sene Dewalt tan yana kullandim istek yaptik bakalim en kisa zamanda gelir Rotary Konusunda Dewalt Fiyatiyla Makita,Rupes,Flex i geride birakiyor aralarinda kalite farkida yok zaten Rupes kullanmadim ama digerlerini kullandim fark goremedim mantikli secenek gule gule kullan :)
Teşekkür ederim abi, daha önceden makita, bosch ,rupes lhr19 ve adını hatırlamadığım Flex makinalara deneyimlemiştim gerçekten ses olarak dewalt kesinlikle en sessiz diyebilirim sektörde en çok dewalt ve makita kullanılıyor ben tercihimi dewalttan yana kullandım genel olarak orbital ile kesim yapan biriyim çok kullanacağımı düşünmüyorum ama rupes en son beni yarı yolda bırakınca mutlaka yedek makine almak lazım dedim :)

usurer

Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
Hepsiburada'dan Auto Ceramix Marka seramik kaplama aldım,
40ML ürünün fiyatı 73TL, firmanın dediğine göre yerli üretimmiş, içinden takoz ve tuvalet kağıdından hallice uygula bezi çıkıyor.
Şişenin kapağı güzel kapatılmadığı için bir miktar akmış. Özellikle dış plastik aksamlar da denemek için aldım, zaten araç çok pis ve çizik içinde kaportada da denerim ancak pek fazla bir başarım beklemiyorum. Gerek görüntüsü gerekse ambalajı ile bana Çin' li kardeşlerinin tersine pek ümit vermedi ama bakalım ummadık taş baş yaracak mı?