Stokları Serelim

GöKHaN 35

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir
Selamlar

Ürün aküsüz satılıyor akü ekstra ücret. Fiş ile kullanıcam fiyat olarak koçtaş tan aldım 199 tl. Ürünle ilgili yorumlarımı kullanınca yaparım

TarıkZS

Usta Detaycı
Üye
Arkadaşlar bu şişelerin ağız kısmında AYPET yazıyor yurtdışından gelenlerde bu ibare Yok Ve kesinlikle baskısı orijinal şişeler gibi değil sizi de düşündürüyor mu? Sadece merak ettim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Berkay

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Arkadaşlar bu şişelerin ağız kısmında AYPET yazıyor yurtdışından gelenlerde bu ibare Yok Ve kesinlikle baskısı orijinal şişeler gibi değil sizi de düşündürüyor mu? Sadece merak ettim

aypet ambalaj tekirdağda, kendi dükkanları da büyükçekmecede. Yani yakın, bir şeyler ortada.. Biz söylediğimiz zaman kötü oluyoruz. Herkese hayırlı olsun chemical guys (!) şişeler. O kil konusunda yazanlar bakalım yine yazabilecekler mi hep beraber göreceğiz :)

smail14

Acemi Detaycı
Üye
aypet ambalaj tekirdağda, kendi dükkanları da büyükçekmecede. Yani yakın, bir şeyler ortada.. Biz söylediğimiz zaman kötü oluyoruz. Herkese hayırlı olsun chemical guys (!) şişeler. O kil konusunda yazanlar bakalım yine yazabilecekler mi hep beraber göreceğiz :)
Benim 3 şişenin dışı ezik 1 tanesininde kafası su akıtıyor. Üstüne birde bu olayı görünce bundan sonra sipariş konusunda aceleci davranmıyıcam. Bakalım daha neler çıkacak

eryayli

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Kurtköy
Benim 3 şişenin dışı ezik 1 tanesininde kafası su akıtıyor. Üstüne birde bu olayı görünce bundan sonra sipariş konusunda aceleci davranmıyıcam. Bakalım daha neler çıkacak
Sizin belli ki şişelerde kullanmayı etkileyecek sorun var. Yerinizde olsam iade eder yada değişim talep ederdim.

Tonyukuk07

Uzman Detaycı
Üye
@Shirb13 Reis nasıl üzüldüysen ve nasıl bir ahın tuttuysa artık. :)

umut-gunay

Acemi Detaycı
Üye
şişelerden alan bir arkadaşım beğenmediğini belirtti çok kalitesiz dedi.almaktan vazgeçtim atımı nasıl şişelerin plastik kalitesi çok mu adi.
Evet maalesef bende kullanmıştım şişe sadece bi kere elimden kayıp düştü ondada kırılıp dağılmıştı o yüzden tercih etmedim artık

Berkay

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Sanayi günlüğü geliyor galiba. :D Benim de Fio'nun bakım zamanı geldi, Liqui Moly'nin 5-30'u nasıl ?
Ufak bi bakım yapıcaz bakalım :) 5-30 değilde motora özel gerekli onaylar var mı yok mu ona bakmak lazım. Mesela liqui 4200 var o da 5-30 ama dexos2 onayı yok. Bizim opel grubu dexos2 istiyor, benzinliler dexos1gen2 istiyor. İlk defa kullanacağım için çok yorum yapmak istemem ama piyasadaki en iyi yağ diye biliyorum. Opel kullanıcıları motorun ısınma süresinin yarı yarıya düştüğünü ve seste azalma olduğunu söylüyorlar. Biraz deneyimledikten sonra yorum yapabilirim :)