Stokları Serelim

Sercan20

Uzman Detaycı
Üye
İl
Denizli
Öne çıkan konu #9,001
Ufak bi bakım yapıcaz bakalım :) 5-30 değilde motora özel gerekli onaylar var mı yok mu ona bakmak lazım. Mesela liqui 4200 var o da 5-30 ama dexos2 onayı yok. Bizim opel grubu dexos2 istiyor, benzinliler dexos1gen2 istiyor. İlk defa kullanacağım için çok yorum yapmak istemem ama piyasadaki en iyi yağ diye biliyorum. Opel kullanıcıları motorun ısınma süresinin yarı yarıya düştüğünü ve seste azalma olduğunu söylüyorlar.
Bende sırf bu ibarelerden dolayı bu markayı tercih edeceğim Berkay abi, tek sıkıntı hangi modelini alacağımı bilmiyorum. :D Olmadı satış temsilcisini arıyarak soruyım gari. :D

BSI

Tecrübeli Detaycı
Üye
6 ay önce çinlilerden sipariş verdiğim malzemeler geldi... Ümidi kesmiştim hatta unutmuştum.

Bu tarz etiketleri de pek sevmem ama pedi aldığım satıcıda çok ucuz görünce aynı anda gelsin diye dayanamayıp eklemiştim... İyi ki de eklemişim beklediğimden kaliteli çıktı hepsi.

Sercan20

Uzman Detaycı
Üye
İl
Denizli
6 ay önce çinlilerden sipariş verdiğim malzemeler geldi... Ümidi kesmiştim hatta unutmuştum.

Bu tarz etiketleri de pek sevmem ama pedi aldığım satıcıda çok ucuz görünce aynı anda gelsin diye dayanamayıp eklemiştim... İyi ki de eklemişim beklediğimden kaliteli çıktı hepsi.

Kesenize bereket, Çin işi yıkama padini kaça aldınız ?

BSI

Tecrübeli Detaycı
Üye
Kesenize bereket, Çin işi yıkama padini kaça aldınız ?
Sağolasın... Padi hatırlayamadım valla... Girip uygulamaya baktım. :)

#Aliexpress TRY 12.11 15%OFF | Yeni satış araba Styling araba bulaşık eldivenleri VW Golf 5 için 6 7 Jetta MK5 MK6 MK7 CC Tiguan Passat B6 b7 Scirocco yeni Touareg R hattı
US $1.69 15% OFF|New Sale Car Styling Car Washing Gloves for VW Golf 5 6 7 Jetta MK5 MK6 MK7 CC Tiguan Passat B6 b7 Scirocco New Touareg R line|Car Tax Disc Holders| - AliExpress

12 Tl'miş.. 15 de vergisi var. Fotoğraflarda da öyle görünüyor gerçi ama avuçdan biraz büyük... İnsan daha büyük algılıyor...

Tüyler yumuşacık... Dayanırsa çok iyi...

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Hayırlı olsun. Çok güzel yağdır. Ben yaklaşık 9k kilometredir 308 bluehdi aracımda kullanıyorum. Özellikle ve özellikle 6k km civarından sonra başlayan ses artışı bu yağda olmadı. Yakında değiştireceğim bende. Ancak toplumdan çok fazla Motul baskısı görüyorum. Kararsız kaldım açıkçası.

. Emre hocamın emekleri. Teşekkürler ürünlerle beni buluşturduğun için.
Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

Sanayi günlüğü geliyor galiba. :D Benim de Fio'nun bakım zamanı geldi, Liqui Moly'nin 5-30'u nasıl ?
Araca uygun liqui moly 5w-30 aldığın sürece pişman olmazsın. Castrol, mobil vb. yağlardan daha iyi olduğu aşikar.

Herkesin stokları kıymetlidir hocam utanmak ne demek. Güzel günlerde kullanın.

DMR

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İzmir
Sışeleri nerden almiştiniz acaba?detaymarketimden ise memnunmusunuz
Ben detay marketimden çok memnunum eğer havale ile alacaksanız whatsapp numaralarından ulaşıp sepete eklediğiniz ürünlerin fotoğrafını atın ve nakit son fiyat isteyin, gayet güzel fiyatlarla yardımcı oluyorlar :)

Sercan20

Uzman Detaycı
Üye
İl
Denizli

#Aliexpress TRY 12.11 15%OFF | Yeni satış araba Styling araba bulaşık eldivenleri VW Golf 5 için 6 7 Jetta MK5 MK6 MK7 CC Tiguan Passat B6 b7 Scirocco yeni Touareg R hattı
US $1.69 15% OFF|New Sale Car Styling Car Washing Gloves for VW Golf 5 6 7 Jetta MK5 MK6 MK7 CC Tiguan Passat B6 b7 Scirocco New Touareg R line|Car Tax Disc Holders| - AliExpress

12 Tl'miş.. 15 de vergisi var. Fotoğraflarda da öyle görünüyor gerçi ama avuçdan biraz büyük... İnsan daha büyük algılıyor...

Sağolasın abim, ben n11den almıştım 25 tl kargo dahil. Yaklaşık 5-6 yıkamadır sadece etek kısımlarını yıkıyorum daha deforme görmedim.

BSI

Tecrübeli Detaycı
Üye
Sağolasın abim, ben n11den almıştım 25 tl kargo dahil. Yaklaşık 5-6 yıkamadır sadece etek kısımlarını yıkıyorum daha deforme görmedim.
Diğer ıvır zıvırlar olmasaymış zararmış... Gerçi şimdi de zarar... 6 ay önce bunlara verdiğim doları kenara koysaydım zengindim. :)

DMR

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İzmir

Aynı ürün mü bilmiyorum ancak görsel aynı. 3 yıldan fazladır kullanıyorum maşpiel ve en alt kısımlarda hala işini iyi yapıyor :)

DMR

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İzmir

Pedleri aplikatör için aldım... R10 kampanyanın son ganimetlerinden... :) C6'nın da ambalajında ufak değişiklikler var... Soldakini 2016'da almıştım... En memnun kaldığım ürünlerden...
Güzel ürünler iyi günlerde kullanın :) C6 yı nereden aldınız acaba?

Mrt

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara

Pedleri aplikatör için aldım... R10 kampanyanın son ganimetlerinden... :) C6'nın da ambalajında ufak değişiklikler var... Soldakini 2016'da almıştım... En memnun kaldığım ürünlerden...
Hayırlı olsun hocam. Pedler için link verme imkanınız var mı? Hem lastik parlatıcı hem wax için bu pedler uygun mu? Teşekkürler.

Son düzenleme:

BSI

Tecrübeli Detaycı
Üye
Güzel ürünler iyi günlerde kullanın :) C6 yı nereden aldınız acaba?
Hayırlı olsun hocam. Pedler için link verme imkanınız var mı? Hem lastik parlatıcı hem wax için bu pedler uygun mu? Teşekkürler.
Her ikisi içinde linkleri bırakıyorum :

Gtechniq C6 Matte Dash Plastik Koruyucu - 100ml 99,90 TL yerine 76,90 TL
Gtechniq C6 Matte Dash Plastik Koruyucu - 100ml - n11.com

pasta cila polisaj seti pasta süngerleri 80mm 8cm PASTA CİLA FAR TEMİZLEME SETİ matkapla pasta cila Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Polisaj setini bu ilandan almadım ama bunun muadili sayılır. Ben 59 liraya almıştım.